Pogledaj jedan post
Old 03.11.2008., 11:33   #677
Quote:
Inceptor kaže: Pogledaj post
Ma ne brini neču nikome dati ništa unaprijed jer i da hoću nemam , a nije se još nitko javio ni da se našali .Ništa moram ići na brod nema mi druge (dugo je tih 6 mjeseci ) , prvo ču tražiti ako se mogu ubaciti na tanker a ako ne bilo šta .Nego ovaj Basic Safety Traning D2 koji traže za rad na brodu dali je valjan i za rad na platformi . Sretno na novom poslu .
odlučija sam ne javljat se ode više ali jednostavno ne mogu izdržat.
ode svi govore ˝pratim ovaj forum od početka, pročita sam sve postove,itd ˝ ali čini mi se da slabo onda razumite šta vam ljudi savjetuju.

prvo D2 morate imat za napravit matrikulu a to onda nije zgoreg ni za posli ako idete di. ako nemate vezu za ić na rig ne polažite nikakve tećajeve okolo po Italiji, Škotskoj,... jer ako se ubacite to će vam sve firma platit posli.
Znači ovi bez iskustva i veza poslušajte me : I SHALL SAID THIS ONLY ONCE AND LAST TIMES:
ako baš želite ići, prvo položite D2 onda probajte na neke od naših firmi za ić na brod ( ATLANTSKA,LOŠINJSKA,možda za početak najbolje BRODOSPAS,...)
VEĆ SAM PISA ONI ĆE VAS SIGURNO UZET
nije neka para ali j...ga za početak moraš poist g...no a onda kreće sve lakše
VEĆ SAM VAM REKA GOVORIM IZ SVOG ISKUSTVA, OVE AGENCIJE TIPA COSULLICH,KTM I DR. ZABORAVITE.
meni od starog prijatelj ima agenciju pa me non stop mulja a to je pretpostavljam jer nemam nekog velikog iskustva.
I ZA KRAJ VIRUJTE MI NIKO VAS NEĆE UBACIT NA PLATFORMU BEZ ISKUSTVA U NAJMANJU RUKU BEZ NEKE VEZE jer i ja sam upa sa vezom a bez iskustva na platformi ali mi je čovik reka svejedno da me nebi uzeja da nisam bija na brodu.
eto toliko i puno uspjeha u traženju posla javim vam se iz NIGERIJE sa novim iskustvima!!!!!!!!!!!!!
tonci.persic@ is offline  
Odgovori s citatom