Tema: Stiforp
Pogledaj jedan post
Old 30.01.2012., 00:43   #7
Quote:
zhar kaže: Pogledaj post
Sve je to super, bajno i krasno kad googlas il istrazujes youtoube jer to onda vecinom nalazis ljude koji se vec bave tim i naravno da oni govore samo dobre stvari da se promoviraju, opet tu i tamo nadjes nekog koji totalno popljuje sve makar vecinom ne zna ni o cem je rijec. Ali bilo bi dobro kad bi netko ko se bavi ili se bavio time kaze lijepo i objektivno vrline i mane takvog posla. Jer budimo realni,ne postoji posao gdje se lova dijeli eto zato jer je ima viska, svagdje se treba radit da bi zaradio, i u svakom poslu ima neka caka koju eto moramo progutat i zivit s tim. Laka zarada ne postoji i ne treba se zavaravati, svagdje se treba radit (vise od 2-3h dnevno) da bi od toga rada zivio. I svi kazu kako je to posao za sve, a takav takodjer ne postoji. I tako nam ostaje da s nedovoljno znanja udjemo u nesto sto ne znamo il nismo spremni i tako izgubimo sve ulozeno osim ako nas eventualno sreca ne pomazi, al eto, treba i to nekad. Al moja preporuka je da dok ne nadjete takvog covjeka koji ce vam objektivno rec kak stoje stvari nemojte ulazit osim ako se ne volite kockat, ja eto vec proucavam takve firme pa ima mjesec i pol ( GDI, herbalife, stiforp), ali jos nisam nasao takvog covijeka. Il nadjem nekog tko sve nahvali do neba, il nekog tko jednako tak laicki popljuje!
ja sam na internetu našla jednu osobu,koja se time bavi,par puta sam mu poslala mail,jer sam imala dodatnih pitanja,i odmah mi je odgovorio,poslao i video zapis ,sve,ali nisam se još uključila u to,ali namjeravam krajem mjeseca,kad mi legne plaća,jer naravno treba uložiti u to,mogu uložiti najednom 150 dolara za godinu dana,stim da dobijem sve potrebne alate ili,uložim na mjesec dana 40 dolara,ako ne ide odustanem,probala bim.kada već surfam non stop po fejsu,i internetu barem da probam nešto raditi,da imam neke koristi od toga.
ivančica04 is offline  
Odgovori s citatom