Pogledaj jedan post
Old 14.06.2007., 08:30   #14
Quote:
dr.kronja is back kaže: Pogledaj post
isto kao sto ti mogu poslati nekoga da te prat da te slika ako radis nesto sto ne smijes ili dizes stvar koje ne bi smio ,nemoj se zajebavati s zidovima igraj njihovu igru odi doma u hr ,ali i tamo ti mogu poslati covjeka zavisi koliko si im love uzeo

Ovo je ba ziva istina. Tako je Mile imo aksident i trazio lovu od osiguranja. A u medzuvremenu je vozio picu. I jednom njega pozvali za razgovor i pokazali mu slike kako stavlja picu u auto i ide na deliverenje. I on meni to pokazo. Izgledalo je ko u filmovoma Dzejmsa Bonda. Materemi. Sakrio se prajvet investigejtor u zbun iza kontejnera i ceka Mileta, i po kisi i po suncu i po vjetru i tako dalje.
E onda je mene ufatio Mile obradzivat da izjavim da sam mu ja dao neku lovu i da je on vozio picu samo da bi meni vrno lovu nazad. Bjezi ba, to su sejtanska posla, pa da i mene prate i snimaju ko ono zivuljku u Lohnesu.

E a isto tako sam i ja mogo radit ko taj prajvet investigejtor ali sam cuo pricu da je jedan to bio isto, pa je onda trazio prajvet hospital, jel su ga neki tako izlupali da je zavrsio u intenzivnoj njezi. Odma sam odusto.
KokuZ is offline  
Odgovori s citatom