Pogledaj jedan post
Old 18.08.2007., 21:02   #360
vjerujem da te zanima...

no mene u ovom trenutku ne zanima tebi objašnjavati

više me zanima da pojasnim da ne reklamiram
tekst na rodama je obavila osoba koja je to srebro koristila, te pitala smije li ga tamo kopirati - za što je dobila dozvolu

za razliku od nje, zloćka nije pitala, niti dobila dozvolu
naime, da sam htjela - odavno bih ga sama zaljepila

ne znam jesi li upoznat s idejom foruma kao takvom uopće?
naime, nije potrebna specijalna dozvola od administratora ili moderatora, službena pozivnica i sl.- da bi netko mogao postati član i učestvovati u raspravi

potrebna je dakako, određena kultura, kućni odgoj i sl. da bi rasprava uopće postojala

potrebno je poštovati pravila foruma, što ti kao moderator ne činiš
vrijeđaš i omalovažavaš sve što nije u skladu s tvojim doživljavanjem stvarnosti - koje je subjektivno
kad naučiš biti objektivan - moguća je diskusija
kad naučiš pravila pristojnog ponašanja, dobiti ćeš odgovor na svoja pitanja
tako dugo dok djetinjasto komentiraš sa - bališ, torlaš, lažeš, šarlatan - ne

ja ne dajem nikome ništa, ali da dajem, vjerujem da bi objašnjenje - sveta voda, suze nekog od svetaca i sl. - naišlo na mnogo veće odobravanje i oduševljenje
argirija?
i dalje si na istoj temi?

znanstveno dokazana svojstva srebra?
stara stotinama godina?

ne pišem o ionskom srebru zato da bih tebi ili bilo kome drugome bilo što dokazivala
pišem zato jer smatram da informacije na bilo koju temu - trebaju biti dostupne svima
pa tako i o argiriji s kojom ne možeš izaći na kraj, a koja je doista posljedica spojeva kojima u ispravnoj srebrnoj otopini nema mjesta

rado bih te uputila na neke znanstvene radove, ali smatram da sa stavom koji imaš - zaslužuješ sam se pomučiti i naći ih
što vjerujem da nećeš, jer je komotnije ponavljati - ja sam u pravu, ja znam
a i dokazali su neki aktivni sudionici ovog topica da ih niti najmanje ne interesiraju iskustva ljudi koji su STVARNO koristili tu opasnu, opaku, otrovnu tekućinu, te što im se zaista dogodilo

ovako vam je zabavnije, ne?
feniks.hr is offline