Pogledaj jedan post
Old 16.12.2003., 22:58   #20
Quote:
Vojky kaže:
Uglavnom, stan sam kupio, otplaćujem kredit, za životno još nemam para, a treći stup mi nudi dosta veliku dobit.

Ako si mlađa i nemaš rješeno stambeno pitanje - u svakom slučaju prioritet ti je stambena štednja, jer je stan preduvjet normalnog života i svake druge nadgradnje. Podstanarstvo je pravo bacanje para u vjetar!
Pa svo troje moja placa ne bi podnijela. A ni zivci.

Za stan mislim dignuti kredit, nemam vremena stambeno stediti za stambeni kredit.

Citala sam malo ovu arhivu, neke stare teme i koliko sam shvatila, dosta ljudi stedi u stambenoj stedionici, bas iz razloga sto sa zivotnim osiguranjem, odnosno novcima koji se uplacuju, ne mozes bas raspolagati kako ti drago, ukoliko se prekine prije dogovorenog roka, naravno.
A ono, malo mi blesavo stedjeti za slucaj vlastite smrti, ne znam. Mozda sam malo sebicna, ali ipak bih da ja uzivam plodove svoje stednje, a da nisam bas jednom nogom u grobu.

Mislila sam zapravo ici na neki manji iznos preko stambene stednje, ipak to mogu prekinuti kad pozelim, iako gubim drz. potic. sredstva, lova je moja, plus kamate. Mislim stvari su prilicno jasne, za razliku od ovih mutnoca oko zivotnog osiguranja.

A za III stup mozda sam malo premlada, iako ovo tvoje nije lose, sitna lova, ali barem ide u olaksicu.

Pa sad, ne znam, jesam li ja to sve dobro shvatila, a lakse mi je ovako pitati nego da si zakacim za vrat nekakvog agenta zivotnog osiguranja, pa da ga se vise ne mogu otarasiti.
magdalena1999 is offline  
Odgovori s citatom