Pogledaj jedan post
Old 13.06.2017., 20:48   #242
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
naravno, ne mislim ni ja da to umjesto desetogodisnjaka trebaju obavljati roditelji.
fala bogu drkaju po mobitelima jos dok su u pelenama pa im s toliko godina brzinska poruka u nekakvoj grupi ne bi trebala predstavljati problem.
samo primjecujem da djeca itekako slijede obrasce ponasanja svojih roditelja pa buduci da smo mi okruzeni takvim "ignorantima" od najranije vrticke dobi, zaista se necu ni malo cuditi, a jos manje cu kriviti djecu, ako se netko od "najboljih prijatelja" jednostavno ne pojavi na proslavi desetog rodjendana mog djeteta bez mu ni be.
Pa često su baš djeca kriva. Ja sam u torbi svog djeteta našla pozivnicu za rođendan jako dobre prijateljice - nakon što je rođendan već prošao. Jednostavno je zaboravio. Njegova najbolja prijateljica je zaboravila mami prijaviti njegov rođendan. Inače su non stop zajedno, možda bi nadošli na tu temu, ali ja sam za svaki slučaj javila direkt njenoj mami. Desetogodišnjaci (a i sad kad su stariji) imaju propuh u glavi i to takav da bih nekad čupala kosu od muke, a nekad samo slegnem ramenima i nastojim spriječiti eventualnu štetu.

Quote:
SUNČAN DAN kaže: Pogledaj post
Slažem se. Nisu djeca kriva, krivi su roditelji. I ja sam svojoj kćeri rekla da sad ni ona njima neće ići kad je zovu. Posebno me povrijedilo to što joj je jedna curica 10-tak dana nakon proslave donjela poklon. Kao da je poklon bitan, a ne njezino prisutstvo.
Mislim da ipak malo previše važeš. I to mi se desilo - jedna mama je pomiješala termine, djeca nisu došla na rođendan na vrijeme, ali su poklon sutradan donijela u školu.

Ne znam, ne živciram se oko takvih gluposti. Ne miješam se u dječja posla, ne računam tko je kome bio na rođendanu ni tko nije. OK, malo ipak računam, kad klinjo ima rođendan, dodam na popis djecu koja su klinju pozvala na rođendan ako ih on zaboravi.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Dakle, ipak nije bilo da su u petak svi rekli da će doći, a onda se u subotu nitko nije pojavio?

Jebale vas više pozivnice, razgovaraju li ta vaša djeca ili komuniciraju samo pismima? Nazovu si najbolju prijateljicu nekad? Spomenu taj rođendan?

I šta se postiže zabranom da dijete ide na tuđe roditelje? Njena mater si obrani čast, a malu tko jebe?
Komunikacija je relikt iz nekog drugog doba, bar onakva kakvu mi dinosauri očekujemo .
onix is offline  
Odgovori s citatom