Pogledaj jedan post
Old 14.06.2017., 11:44   #245
Puna mi je kapa i ove teme i pretjerivanja.

Najbolje da počnemo cirkuse izvoditi djeci za rođendane umjesto da ih učimo kako nije realno da se na rođendane troši toliki novac i da je dovoljno pozvati nekoliko najdražih frendova s kojima se stalno druži.

Strašne su mi već te pozivnice, a bogme i njemu, na posljednjih 10 nije išao jer kaže da ga zovu bezveze, jer je dio razreda, a ne zato što im je stalo da dođe. Da ne govorim o tome kako sam čula djecu koja između sebe računaju koliko će poklona samo dobiti ako pozovu cijeli razred. Bljak bljakova.

30 ljudi, puta minimalno 50 kn, a nerijetko se penje iznad 100, ukupna vrijednost poklona od koje neki ljudi jedu cijeli mjesec, odvratno mi je to. I odvratni su mi ti derneci po igraonicama i djeca koja se besmisleno tamo zabijaju jedna u drugu dok starci sjede po šopingcentrima.

Mislim, trošite, slobodno, vaš novac, nevjerojatno mi je da u zemlji u kojoj ljudi jedva preživljavaju držimo do takvih sranja i zvanja 365 ljudi, održavanja takvih lažnih odnosa, čast iznimkama.

Odvratna konzumeristička lažna kultura, kaljuža lažnih odnosa i lažnih smiješaka roditelja koji jedni druge ogovaraju ko stare babuskare nakon roditeljskog, lažna prijateljstva, lažno prikazivanje "imamo mi, alalit ćemo", a onda se računa hoće li se imati za jelo do kraja mjeseca.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom