Pogledaj jedan post
Old 01.08.2017., 08:21   #76
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno, ako bi me smetalo - rekao bi da me smeta. Ne znam puno ljudi koji imaju partnera koji ide sa suprotnim spolom na cuge, pa vecere, pa na kraju odbojka s muskarcima mladjim deset godina.
Kad si osoba koju to smeta onda te smeta od početka veze. Mene bi isto smetalo da muž sad odjednom stvori novu prijateljicu s kojom će ići na kave, a u zadnjih deset godina se nije dogodilo ništa slično. Autorova žena stvara nova muška prijateljstva od početka braka i njega to nije smetalo do sada (i bezveze mi je sugerirati mu da bi trebalo samo zato što mene smeta) i moguće da će ga opet prestati smetati kad riješi svoje nesigurnosti.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem u mz prijateljstva.
Vjerujem sa svoje strane, ali su me do sada zene uvjerile u suprotno, a ja nisam jedina strana u tom prijateljstvu pa...

Jos nisam ni zgodan, a autorova zena je navodno zgodna i dobro se zna kak vecina muskih funkcionira pa je vec sama ideja da zena ide na veceru sa likom koji vjerojatno slini za njom poprilicno bljak.

Imala je i moja bivsa zena poprilicno "prijatelja" koji su svi nestali kad je rekla ne. Jednom nije rekla ne pa je zavrsilo kak je zavrsilo.

Isto je i sa sadasnjom, novi "prijatelji" brzo nestanu kad ona pokaze da ne trza.
Ne znam podcjenjuje li ovaj post više žene ili muškarce. Baš tužan pogled na odnose među ljudima.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom