Pogledaj jedan post
Old 10.12.2017., 20:33   #205
Quote:
yeli kaže: Pogledaj post
Tesko je dati zakljucak na osnovu par postova...

Htjela sam se sire referirat na kvotani tekst:
kao sto sam potvrdila ranije, ne mogu shvatiti dobar odnos s roditeljima, trenutno bih cak i mogla, no sto tocno znaci ‘dobar odnos s roditeljima’?
Partner i ja smo krenuli na bracnu terapiju, bilo je govora i o djetinjstvu te uz njegovu ‘ispovijed’ o istom, u pozitivnom kontekstu se pohvalio kako on i braca rade od svoje 15.godine i kako su placali rentu i rezije za stan i zato ON ima negativnu konotaciju kada razgovaramo o soluciji odlaska na stan (zivjeli su u podstanarstvu i prije par godini naslijedili su kucu).
Psihologinja je otvoreno rekla da je zapanjena na ono sto cuje. U prilog time ide i nastavak partnerove price: ‘zato nisam isao u srednju skolu’

Da li je ovaj primjer dobrog odnosa sa roditeljima?
Partner ne vidi apsolutno nista lose u tome? Psihologinja ga je na to upitala da li bi svome djetetu uskratio skolovanje i poslao ga raditi i da skrbi o nama kada u tim godinama treba djetetu pruziti uvjete za ucenje a ne takav teret strovaliti na ledja...
vidis, ti njega nama lijepo ovdje razgolicujes,njegove roditelje, njegovo djetinjstvo, teta zapanjena... ali sebe krijes kao zmija noge. za sebe si rekla- nije bitno. ono...smrdi smrdi, uzasno smrdi.
o tome se radi.
tvoji motivi za citavu tu sagu su prilicno upitni.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom