Pogledaj jedan post
Old 14.03.2009., 10:03   #15
Thumbs down

Quote:
frabos kaže: Pogledaj post
Naime auto je star 3 godine sa prijedenih 47000 km.
Nakon slepanja u ovlasteni Opelov servis ustanovljeno je da mu je pukla bregasta osovina,a garancija je istekla nakon dvije godine starosti.
Iz servisa su mi javili kako ce me popravak stajati oko 15000 kuna i pitali me da li zelim da mi oni porave auto.Jos nisam nista odlucio jel sam siguran da bregasta ne bi smjela pucati na auto starom samo 3 godine.Znam da me zamijena bregaste u nekom neovlastenom Opelovom servisu moze kostati i duplo manje.
Zanima me da li postoji ikakva osnova po kojoj mogu tuziti Opela za takav kvar iako je garancija istekla?Cuo sam da navodno postoji serijska greska na pojedinim modelima Opela i da su u nekim slucajevima mijenjali bregastu za vrijeme garantnog roka.Na zalost meni je nisu promijenili i desilo se sta se desilo.
Auto je bio super pouzdan prve dvije godine,a onda je usljedila serija kvarova da bi na kraju kulminirala sa puknucem bregaste.
Ovo mi je prvi i zadnji put da vozim Opela.Mnogi su me upozoravali da ne kupujem Opela,ali se na zalost nisam obazirao na to.
Zahvaljujem unaprijed sa svim pametnim savjetima.
Lezajevi bregste otisli sto nije nikakvo cudo na 1.4 twinport to im je tvornicka greska koju ne uvazavaju osim pod garancijom i ne nije cudo za Opel pitaj neke druge kad ima ode bregsta ili pukne blok motora npr. narodni auto ili audi a nisu pod garancijom da li im uvazavaju zamjenu.

Imam A3 i imao sam cunih problema sa autom koje mi nisu priznali u servisu, ali to je tako kod nas.

A tek da vidis ovi u BMW sto priznaju tvornicke greske ne bi vjerovao
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom