Pogledaj jedan post
Old 18.03.2009., 15:10   #5
Quote:
kaillasa kaže: Pogledaj post
odnedavno mi je dijagnosticiran reumatoidni artritis dobila sam decortin tablete međutim imaju toliko nuspojava da se pitam je li korist veća od štete.

probala bi se lječiti nekim prirodnijim putem, prijavila sam se za tretman u Zagrebu kod Domančića sljedeći mjesec.

ima li tko iskustva koja je prehrana dobra za RA čula sam da je potrebno izbaciti sve proizvode sa imalo mlijeka?????
MMS je takoder lijek za artritis. Ustvari, posto ima vise vrsta artritisa, za jednu vrstu nije, za ostale jeste. A sad sam zaboravio koju vrstu ne lijeci.

No, dobra vijest i za onu jednu je to sto DMSO, ili pak MSM (organski sumpor) pomazu i kod te jedne. Sto se tice prehrane po Johanni Budwig, svakako da ce i dodavanje esencijalnih masti pomoci i te kako.

Ustvari, cak se jako lako moze izlijeciti od artritisa, pogotovo ako imate neki od onih uzrokovanih patogenima. A sad, da bi to znali, to se moze najlakse probati na sebi, pa vidjeti. Sto se pak tice bioenergije, ona pomaze kod svih stanja, neka moze potpuno izlijeciti, neka mnogo olaksati.

I mala napomena, MMS i MSM nisu ista stvar, a teme su pokrenute ovdje. I jos bih preporucio koristenje gline, i oralno i kao obloge na zglobovima u pitanju. I pod MMSom imate i post od Tazike, njen suprug je imao jedan od onih koje MMS rijesava bez problema.

I sve te teme mozete naci ovdje, pod alternativnim lijecenjem. Predlazem citanje od prvog posta. Ukratko, rijesit cemo to svakako.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom