Pogledaj jedan post
Old 03.02.2012., 21:38   #52
jaoooooooooo kunilent skup i u mom slucaju s epokazao slabo ucinkovito sredstvo. ne sjecam se koji je omjer bio kunilent-voda, stavljali smo to cudo u rucnu prskalicu i prskali ograde da odbijemo zeceve. navecer je pala kisa, savjetnik je sav izbezumljen nazvao i zahtijevao da ponovimo postupak jer kunilent nakon kise djeluje kao sveta voda. ponavljali smo postupak do iznemoglosti, zekan se provukao ispod zice i napravio cirkus.

kod srna kunilent ne pomaze nista. popapaju pupove taj cas.

problem zeceva sam rijesila na starinski nacin, onako kako su to nekada radile nase bake. zamolila sam moje radnice da nakon pohanja mesa ne bacaju mast. tom starom, smrdljivom mascu sam u tankom sloju namazala mlade sadnice i zauvijek odbila zeceve. mast im, naime smrdi. rezultat vise nego zadovoljavajuci. nadalje, prirodni neprijatelj zeceva su lisice. imate u prodali feromone, ubij me ako znam kako se zove, sjecam se da je litra kostala 100 maraka. tim feromonima smo namakali krpice, koje smo spagom vezali za stabla, ograde. smrdilo je, lisice su dosle, zecevi nestali. poslije su dosli lovci koji su poubijali lisice, pa sma ja zvala policiju i bilo je svega.

diabolica, pa ne moras pisati obranu doktorata, napisi nesto suvislo, uputi covjeka. ma, uostalom imas dovoljno godina, kaj cu te ja uciti.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom