Pogledaj jedan post
Old 05.07.2017., 21:24   #563
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
ništa nije ne riješivo, bepslatno zdravstvo za obitelji sa 3 više dijece dok će oni koji nemaju dijecu plaćati zdravstveno osiguranje, mirovina upola manja za one koji imaju manje od 3 dijece, pri zaposlenju dodatni bodovi za one koji imaju troje dijece i više tako da ih na rang listi takvo stanje podiže na gore, samo neki od primjera koji bi natjerali većinu ljudi da imaju svoje dijete, čisto zbog beneficija. Nisu ni stari ljudi imali dijecu zato što su ih volili nego zato što je trebalo ruku za kopat, orat, kosit travu, plastit sijeno, čuvati stado ovaca, krava i slično. Dijeca su izgleda uvijek bila ekonomija. Jedini put kada nisu bili ekonomija je ovo zadnje razdoblje kada ljudi imaju dijecu iz ljubavi.

I da budemo jasni nije riješenje ni da se nekoga silom tijera da ima dijecu, nije riješenje ni da se dovodi milione imigranata koji će zarađivati novac za mirovinski fond, na kraju krajeva ga treba ukinuti i nek svak sebi ušteđevinu skuplja, bolje nego li tihi genocid jednog društva.
odlicno rjesenje :klap::klap::klap:
ja sa rintam za imigrantske obitelji koje sve redom imaju hrpe djece.
a iz mojeg rada ce ubirat porez da bi oni zivjeli bolje od mene.
od takvih pametnih rjesenja smo i dosli kao civilizacija tu di jesmo, na rub ponora.
nina 55555 is offline  
Odgovori s citatom