Pogledaj jedan post
Old 19.11.2010., 17:15   #42
Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
I believe in animal attraction, I believe in love at first sight, I believe in this [snaps her fingers], and I don't feel it with you.

Zakon film, zakon rečenica, istinita što se mene tiče.
Uvijek mislim da žene u kasnim 20-tima pa nadalje ne puše te spike o princu na bijelom konju koji se pomalja na obzoru. Ali eto... naivan sam.

S druge mi strane čak dođe i drago. Jer makar imam alibi da ne marim za ništa starije od 25, 26. Hahahahaha...

Quote:
mladich kaže: Pogledaj post
Istina da se tako šta može procijeniti kod određenog broja ljudi ali isto tako kod jako velikog broja ljudi tako šta je nemoguće i zato je speed dating teška glupost.
Hm? Meni to kao ideja nije čak ni toliko loše. Malo jest ko na pokretnoj traci doduše. Ali opet... možda ne u smislu da ti možeš skužiti koja će ti osoba biti ok, nego jednostavno da dobiješ priliku da se nekom svidiš. To je kao u Šebedžijinu filmu: Ja se tebi sviđam, a ti meni? Hahahaha...

Mene jedino brine što od tih 20-tak ženskih teško da bi bilo par njih do 25, 26. I onda šanse dakako bitno padaju. Tak da... kaj ja znam. Malo mi sumnjivo što oni niš ne reklamiraju svoju uspješnost. Koliki je postotak onih koji su završili u nečijem krevetu ili stavili svoj potpis na bračni ugovor. Hehehehe... da znam za što dajem 50 kn.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom