Pogledaj jedan post
Old 08.05.2017., 00:03   #290
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
Nikako ne mogu shvatiti mozak čovjeka - završi škole, zna se služiti internetom, živi u vrijeme kada su doktori svojim mogućnostima preuzeli mjesto "boga" a još vjeruje u vilenjake i puši najgluplje priće od raznih seljačina.
Uz toliko edukativnih napisa koji objašnjavaju zašto nam se mijenja dioptrija vi pokušavate nastale promjene vratiti u "mladost" vježbama ,,,ajoj!
Netko je sigurno popušia priču mi(koji pušimo priče) ili ti od tih bogova,baš nas je škola pogotovo Internet(info) dovelo do toga da pokušamo sa tim vježbama.
Evo meni osobno su ti kako kazes "bogovi"(doktori) rekli da mi samo preostaje transplatacija ili moliti boga da ne ide na gore a išlo je(uz nošenje leće kroz 15god) i neki zahvati za zaustavljanje napredka bolesti,sad kad sam pokusa sa vjezbama poboljsa sam vid minimalno ali zaustavija sam progresiju keratokonusa.
A što se tice manjih dioptrija -3+ sa ne velikim astigmatizmom moguce je skinuti naocale sa vjezbama ne bas u nulu ali bolje ista nego nista...sve ovo pišem iz osobnog iskustva ili meni bliskih osoba...a vece dioptrije zahtjevaju dosta vremena i discipline ali se moze i neznam nikoga osobno ko je skinuo vecu dioptriju sa vjezbama jedino priče sa foruma...i ljudi sa predavanja(o vježbama) koje sam prvi put vidio u životu..
meto22 is offline  
Odgovori s citatom