Pogledaj jedan post
Old 12.08.2017., 15:33   #89
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
Meni se sve isto poklopilo s tim prekidom. Radim u struci, u prilici sam da unaprijedim obrazovanje u mjestu u kojem i živim, a ona se taman selila kad završava faks. Dan prije iseljenja iz stana u kojem je bila je bio zadnji dan kad smo mi bili skupa.

Tragedija je da takvim stvarima pridajemo posebnu važnost u kontekstu tugovanja. Sjetim se samo vremena prije nego sam ušao u ovu vezu i nema razloga da ne budem sretan kaj mi se uopće dogodilo tak nekaj.

Sad se trenutno osjećam tak da sam joj zahvalan kaj je jedan dio života dijelila sa mnom. I volio bih da taj osjećaj i ostane... Bez ljutnje ili ljubomore da joj poželim sreću i da joj kažem da je dovoljno narasla da sad može dalje bez moje pomoći.

Tog zadnjeg dana sam joj dao pidžamu u kojoj je kod mene spavala i rekao sam joj "Dobby, you are free"
JOOOOOJ!
Imam spreman meme za momenat kad krenem osvajat opet koji kaže: "are you dementor? Cause you take my breath away!!

Nisam ni ja ljuta sad, nakon što sam prekinula odnose. U jednom trenutku je to postao takav mindfuck (dogodi se neko sranje, odmah mene zove, pa se komunikacija rastegne na par dana. Onda riješi sranje i ima fazu partijanja, ali tad mu nisam napeta) pa smo sad na okretanju glave kad se vidimo. Što je prilično tužno, ali šta je, tu je, valjda. Jako me nasmijalo ovo s Dobbyem
__________________
Posle detinjstva, to je kao sutra posle praznika.
Agii is offline  
Odgovori s citatom