Tema: Usamljenost
Pogledaj jedan post
Old 08.10.2017., 10:50   #85
Quote:
Le Clerc kaže: Pogledaj post
Recimo, društva u kojima netko iznese svoje viđenje stvari i osjećaje, a kao feedback dobije dijagnoze, neprovodive savjete, kritike stavova i sl. su upravo ona, najbrojnija, vrsta društava zbog kojih ja najviše vremena i provodim sam [emoji16]
Život me je naučio da je mnogo praktičnije zašutjeti nego trošiti vrijeme objašnjavajući nekome tko nije zapravo ni tražio objašnjenje nego je odmah krenuo u napad s netom izgrađenim i najčešće nepromjenjivim stavom.

Sent from my B3-A10 using Tapatalk
Iskreno .. jednako mislim .. zivim u stranoj drzavi .. u sredini gdje svi totalno drugaciji .. ne poznam oko sebe nikog iz Europe i ponekad mi dodje da tucem glavom u zid :-) .. u pocetku je bilo plakanja .. jer izidjem van a nitko u zgradi ne zna niti reci good morning .. vec blenu u zid ili pod .. van kad odem trcat nitko od susjeda da te pogleda u oci .. teska nekultura i depresiva :-) .. sad polako sam vec navikla .. Od susjeda s kojima komuniciram svi imaju sluge i dadilje( preserans) .. Hrvati koji i jesu u gradu blizu mog su previse snobovski orijentirani( ponovo sluge i dadilje) mucno mi :-) .. svi ti salju neka srca ..poljupce preko whatsapp a tu nema ni LJ od ljubavi .. pomislim .. bolje se maknut i biti sam nego zivjet u lazi i preseransu :-) ..
Dasha is offline  
Odgovori s citatom