Pogledaj jedan post
Old 08.10.2013., 02:20   #8
Ja sam prije jedno 4 godine otišla na pregled kod ortopeda, jer su mi koljena non stop škljocala a od bolova sam se nekada znala čak i buditi noću..
Dr mi je naravno utvrdio da imam istrošene hrskavice..
Rekao mi je, da je to tako kako je, da pomoći nema, da više nikada neću moći vježbati i da mi je bolje da to ni ne pokušavam ..

Sve i svašta sam isprobala. No, ono što mi je najviše pomoglo je Osteo Bi-flex.. Stvarno, to jedini proizvod iza kojeg ja stojim 100% ..
Već nakon mjesec dana stanje je išlo na puno bolje, ako ne i prije..
Danas nemam nikakvih problema s bolovima, škljocanjem.. Čak i vježbam ..
Ovaj proizvod ne uzimam više kao ranije svakodnevno, već tek ponekada.. Preko zime kada malo zahladi, onda znam osjetiti neku bol. Uzmem si 2,3 dana za redom po jednu tabletu i onda nema više nikakvih problema..

Koristim sada i msm i magnezijev klorid (svakodnevno), ali ako se dogodi da ikada osjetim bol u koljenima, oni mi tu ne pomažu. Moram uzeti Osteo Bi-Flex..

Proučavala sam razno razne preparate koji postoje na tržištu i ovaj suplement je po svom sastavu vrh vrhova..

Znam da sada zvučim kao da ih predstavljam ali nije tako .. Jednostavno, bila sam očajna radi ovog problema a ove tablete su mi najviše pomogle..

Preporučila bi samo, svakome tko se nađe, tek zateknut ovakvim stanjem, dok je još u bolovima i sl, da ne trenira..
Treba mirovati jedan period od 3-6mj, dati hrskavicama mogućnost da se opet obnove..
BlueMoon1 is offline  
Odgovori s citatom