Pogledaj jedan post
Old 27.04.2006., 19:42   #8
Quote:
juliet kaže:
Sve je to ok da se ljudima isplati kasnije...Ali mene zanima da li se u njihovom školovanju mogu snaći i ljudi koji STVARNO nemaju nikakvog predznanja... Npr. netko kao ja Završila sam tečaj krojenja ali to nije to... tako da me pogotovo zanimaju iskustva ljudi koji su to upisali i završili a da nisu paralelno i studenti ttf-a
Gle, ako tebe zanima i ako smatraš da imaš određenog talenta - zašto ti se ne bi isplatilo. I ako si prošla tečaj krojenja, nešto ti je sigurno ostalo. Neku jednostavnu torbicu bi sigurno znala skrojiti i sašiti.

A uostalom, plaćaš da i naučiš - ne? A i plus, dobiješ diplomu koja je priznata, kolikosam shvatila. To je super po meni.

Znam za tu ženu da nije završila pretkodno neku krojačku ili tako nešto, ali je sama polako radila na tome. Ona je u principu prvenstveno skoncentrirana na skiciranje, krojenje a manje na šivanje. No, to ti ide jedno s drugim (trebalo bi ) i mislim da nećeš fulat ako upišeš (pod uvjetom da si zaista zainteresirana za krojenje i šivanje - u suprotnom bi to bilo bacanje novca.)
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom