Pogledaj jedan post
Old 03.11.2014., 11:07   #58
lingvist i sociolog radi kao pomoćnik ministra u Upravi za pravne i stambene poslove.
Quote:
I Goran Burčul, predsjednik Udruge maloljetnih dragovoljaca Zadarske županije, slično je doživio Glavaševićev nastup kod Stankovića.

„Ništa on kod Stankovića nije popravio. Baš naprotiv, dodatno nas je razgnjevio. Čini se da nije ni svjestan gdje radi, ni što radi. Nakon emisije mogao se steći dojam da je književnik ili publicist, a ne pomoćnik ministra branitelja. Imam osjećaj da on više vodi brigu o nekim slojevima u društvu, nego o braniteljima. Mislim da se uopće nije snašao, da ni ne zna što mu je posao niti u kojem resoru radi. Zalutao je na funkciju pomoćnika ministra branitelja. Očito je, osim toga, da je još premlad za taj posao. No, postavlja se pitanje tko ga je stavio na to mjesto i zbog čega. Čuo sam se s nekolicinom branitelja nakon emisije i svi smo se složili da je Glavašević nastupom kod Stankovića samo pogoršao stvar. Braniteljski prosvjed nakon ovoga sigurno neće tako brzo završiti“, zaključuje Goran Burčul, predsjednik Udruge maloljetnih dragovoljaca u Zadarskoj županiji.
Perka is offline  
Odgovori s citatom