Pogledaj jedan post
Old 26.09.2017., 07:40   #64
cijenjeni..

naveo sam na temi
Quote:
Tumačenje povijesnih migracija pomoću populacijske genetike
da jedna osoba iz karina u dalmaciji dolazi genetski iz albanije odnosno ima genetsku mutaciju u tom području i tome priložio dokaz tj. genetiku osobe iz albanije i genetiku osobe iz gornjeg karina koje su identične...

naveo sam i da su lokalne porodice ili plemena po crnoj gori i srbiji u rodbinskoj vezi sa današnjim albancima po muškoj liniji i da nisu povijesno migrirali odakle već srbi dolaze na balkan...

znači upotrijebio sam genetiku kako bi potvrdili ili osporili povijesne migracije za dio populacije srba a u konačnici i hrvata jer i manji dio hrvata ima tih mutcija...

iz tog razloga me zanima gdje da prezentiram te podatke koji osporavaju neke povijesne migracije, dali je to zabranjeno ili da otvorim neku temu svoju a ti mi predloži naslov teme da mogu stavljati genetske podatke a da me se ne briše...

ne znam kako da dokazujem nečiju povijesnu seobu kada ne mogu prezentirati sadašnju genetiku koja postoji u određenom području u konkretnim osobama..

ako se tu ne smiju spominjati konkretne osobe onda neka se to izričito navede...jer moram navesti primjer a to je jedino moguće ako sa javnih baza podataka uzmem ime osobe i njen haplotip....

vrlo moguće da to netko prijavljuje a ja ne znam iz kojeg razloga pa me molim te i nas sve obavijesti u čemu je problem..

unaprijed hvala..
hrvat22 is offline