Pogledaj jedan post
Old 03.07.2008., 21:40   #1
Grudnjaci - skupna tema

unaprijed molim kolegice-moderatorice da ne gase ovu temu jer mi trebaju bas ovi konkretni odgovori. nek ju puste dan-dva-tri dok ne obavim shopping.

vidjela sam da je gospa noris prije par godina imala slicnu temu i da je dobila puno korisnih odgovora

elem, istrosili mi se pomalo grudnjaci (a i prijateljice porasle zajedno s ostatkom tijela kak se debljam ) i moram u kupovinu a neuka sam po tom pitanju za poludit pa molim modno osvijestene dame da me savjetuju:

1) sto se nosi ispod majica s bretelicama? procitah na drugim ves-temama da su one plasticne kakti prozirne naramenice bljaki pa ne bih htjela ispast seljo. da uzmem neki bez grudnjak/boja koze s tankim bretelicama (nemrem si naime priustit grudnjake u boji svih topica koje kanim nosit)?

2) kako prikriti bradavice? moje su, tak, jako ocite i stvarno strce a meni neugodno da izgledam ko kakva napaljenka i kad je to prikladno, i kad nije. kupujem pojastucene grudnjake jer su mi oni od recimo duple tkanine pretanki za tu namjenu, ali pojastuceni mi daju dodatnu velicinu za kojom zapravo ne zudim. ima li neko trece rjesenje (citala da vani postoje neke "kapice" ).

3) ak nemate posebnih planova kroz tjedan (koji bi nalagali uskladjivanje grudnjaka s nekom posebnom oblekicom i u skladu s time promjenu), koliko dana zaredom nosite grudnjak prije nego leti u pranje? jel mijenjate svaki dan, recimo kao i gacurice u kompletu?

toliko za sada.

mislim da sam imala jos pitanja ali se sad ne mogu sjetit.

beskrajno zahvalna.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom