Pogledaj jedan post
Old 05.07.2008., 02:37   #18
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post

1) sto se nosi ispod majica s bretelicama? procitah na drugim ves-temama da su one plasticne kakti prozirne naramenice bljaki pa ne bih htjela ispast seljo. da uzmem neki bez grudnjak/boja koze s tankim bretelicama (nemrem si naime priustit grudnjake u boji svih topica koje kanim nosit)?

2) kako prikriti bradavice? moje su, tak, jako ocite i stvarno strce a meni neugodno da izgledam ko kakva napaljenka i kad je to prikladno, i kad nije. kupujem pojastucene grudnjake jer su mi oni od recimo duple tkanine pretanki za tu namjenu, ali pojastuceni mi daju dodatnu velicinu za kojom zapravo ne zudim. ima li neko trece rjesenje (citala da vani postoje neke "kapice" ).

3) ak nemate posebnih planova kroz tjedan (koji bi nalagali uskladjivanje grudnjaka s nekom posebnom oblekicom i u skladu s time promjenu), koliko dana zaredom nosite grudnjak prije nego leti u pranje? jel mijenjate svaki dan, recimo kao i gacurice u kompletu?
.
1) Ja sam si kupila grudnjake boje natural (koze) na koje se mogu promijenit bretelice, i dala sam izradit bretelice od vrpci u sve boje(priblizno) za koje imam majice na bretelice. Sad da bih imala zakacke za te "custom made" bretelice morala sam si kupit vise prozirnih bretelica, bacit ih i koristit zakacke.

2)taj problem nemam, ali znam da ima "kapice" koje je moja prijateljica koristila za vrijeme trudnoce. ok su, nis se ne da vidjet.

3)grudnjak koristim 3-4 puta prije poslat u pranje(sa iznimka od onih za vjezbu, to 1 put), ali promijenim ovisno od sto cu obuc svaki dan.
iva_cf is offline  
Odgovori s citatom