Tema: Hrelić
Pogledaj jedan post
Old 21.11.2009., 15:06   #9
Quote:
kandina kaže: Pogledaj post
Mene ne zanima prodaja, nego jel se uopće isplati ići???
Ja sam inače gadljiva za tuđu i staru robu i ne volim baš ni naše shs dućane, ali vidjela sam Camper-ice za 15kn da je jedna cura s Foruma kupila, pa....?????
Iako mislim da nije to za mene, možda ipak prošetam jedan dan....
to sam ja, moja mama ih je upikla

gle, fakat moš naći i dronjaka i super obleke, samo ako ti se da kopati. ja stvari s hrelića imam puno i to jebenih stvari, sisley suknja, h&m hrpa stvari, no name stvari koje sam našla s markicama, ma svega... a cijene su od 3 stvari za 5 kuna, do 20-30 kuna komad kod skupljih prodavača (ne ubrajam one štandove na početku s novom robom)... stvarno ovisi kak ti se potrefi. naravno da imaš iznošenih stvari, podrapanih itd, to ne kupujem, a ovo sve kaj kupim operem u asepsolu, to je tekućina za dezinficiranje tkanine

evo ja sam sad počela s frendicom prodavati da se riješim više te ogromne hrpe odjeće koju ne nosim i moram reći da nije baš ''kaj ćeš se smrzavati tam za par kuna''
pretprošlu nedjelju smo išle prvi put, uzele smo si male stoličiće i termosicu s čajem stigle smo oko 7, otišle oko pol 10 jer je kiša počela pljuštati i ta to vrijeme znači tih nekih 2 sata kaj sam prodavala sam zaradila oko 150 kn, a sve sam prodavala od 5-20 kuna.

sutra idemo opet i bit će sunce i moći ćemo dulje ostat i više prodati <33 samo da se više riješim toga
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom