Pogledaj jedan post
Old 12.04.2008., 18:41   #6
Quote:
Apach kaže: Pogledaj post
Zdravo , svima, verovali ili ne ,pisem vam iz Srbije, ali, ne da bih vas ne daj Boze provocirao, vec bih zeleo da cujem vase misljenje o tome , da li mislite da je moguce ,pomirenje , nasa dva naroda,bez obzira na; VUKOVAR, JASENOVAC, i sve neprilike koje smo zajedno zahvaljujuci pogresnoj politici prozivljavali.
POSTAVLJAM VAM ISTO PITANJE KAO I SRBIMA NA SRPSKOM FORUMU' POSTOJI LI ISTINSKA VOLJA DVA NARODA DA SE TO DESI,JA LICNO NIKADA HRVATE MRZEO NISAM UPRKOS TOME STO SU NAS SVOJEVREMENO, NASI "POLITICKI UCITELJI "U SRBIJI TOME NEPRESTANO UCILI, SADA JE RASPOLOZENJE DOSTA DRUGACIJE, I NAILAZIM U SRBIJI NA POZITIVNE REAKCIJE NORMALNIH LJUDI, KOJI VISE PREDRASUDA NEMAJU, NORMALNO, SVUDA IMA LUDAKA(KOD NAS SU TO HULIGANI NA STADIONIMA, I ORGANIZACIJE POPUT "NACIONALNOG STROJA", KOJI NON STOP PROPAGIRAJU PAROLU "SRBIJA SRBIMA"),ALI GENERALNO GLEDANO, SVE JE MANJE MRZNJE. STA VI MISLITE I KAKO JE KOD VAS, MOGU LI DA LETUJEM NA KORCULI, A DA ME NIKO NE UBIJE!!!! PEACE.
Ma samo se ti izležavaj na Korčuli,niko ne sme da te bije!
Samo da znaš da sam pokušao uspostaviti neku komunikaciju na serbian caffe-u,ajme majko,jebali su mi mater ustašku prije nego sam zinuo! Toliko o toleranciji,enjoy na "ustaškom" forumu,nama ne ide pena na usta!
Clancy is offline