Pogledaj jedan post
Old 19.02.2011., 19:09   #449
Quote:
Sturmatack kaže: Pogledaj post
On je Ilija Gromovnik??
Mogu li čuti opis jedne diverzije?
Nazivanje Andrije Andabaka rugajućim nazivima - čovjeka koji je u ratu priznato uništio 32 tenka i po kome se i dodjeljuje priznanje - vrijeđanje je i pljuvanje Domovinskog rata...

Quote:
Ili je verzija rekla - kazala?
Verzija je: "Rekao je onaj tko je vidio , a malodušne pičkice ne vjeruju"...


Iz opisa koje sam ti ranije dao srpski vojnici priznaju da im prostor između sela nije bio dovoljno osiguran - "obezbeđen" kako oni to kažu... i naši su im zbog toga mogli prilaziti... kako u Markušici , tako i u Antunovcu , tako i u Oroliku , itd...

Po fondu FHM-a iz Beograda može se vidjeti da su itekako ginuli i po selima koja su osvojili - nakon što su ih osvojili...

Andabak je u Nuštru uništio u jednom danu tri-četiri tenka... nije ih onesposobio ni oštetio nego uništio...

I tako kako je uništio te tenkove u Nuštru , tako tvrdi da je uništio i gomilu drugih... a on je očito jako dobro znao kako izgleda uništeni tenk..

Očito ne razumješ psihu čovjeka... čovjek koji učini nešto zaista hvalevrijedno nikada neće pokušavati to napuhati nego će uvijek govoriti istinu... a imao je i svjedoke...

Meni je to dovoljno da vjerujem...

Al kom ja uopće nešto objašnjavam... pa ti si ovdje prije par dana pokušao prosrati očito lažljive zaključke... to mi dovoljno govori o tebi , i o naravi teme koju si otvorio...

Jebe mi se za zaključke običnog lažova...

Na kraju krajeva , ti koji tvrdiš (i svi ostali) da je poginulo 1100 vojnika... pa mogu li konačno vidjeti neki konstruktivan post na tu temu... koliko ih je po tebi poginulo na Sajmištu , koliko u Borovu Naselju , koliko u ostatku Vukovara... ?

Baš me zanima što ćeš napisati na ovo pitanje... ako na pitanje ne odgovoriš svaku daljnju raspravu sa tobom smatrat ću gubljenjem vremena jer je tada očito da nemaš pojam o veličini bitke za Vukovar... i da govoriš napamet...

Zadnje uređivanje žalac_1 : 20.02.2011. at 02:44. Reason: karton je zbog prepucavanja, dosta s tim! Hvala
Keva is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction