Pogledaj jedan post
Old 25.07.2011., 12:24   #4596
Quote:
klon sam kaže: Pogledaj post
inače je stvarno dobar. pazi na mene, brine se da sam dobro, iznenađuje me sitnicama koje volim i radi gluposti koje mu se čini da bi meni mogle biti slatke. i stvarno jesu. kada sam izgubila narukvicu u disku, vratio se sam ujutro da mi ju potraži. dobar je s mojima i planira budućnost sa mnom. govori mi kako ne može zamisliti život bez mene.


ne znam, unatoč svemu se nekako nadam da će postati bolje. dosta mi je toga da se konstantno osjećam kao da griješim i da sam kriva za sve.
žao mi je što sad zvučim nedokazano i tvrdoglavo. branim ga jer nisam ni ja savršena, jer sam radila neke greške, ali toga sam svjesna. i ipak mislim da je vrijeme da i on pređe preko njih. ne znam, zbunjena sam i kaos mi je u glavi
sve to pada u vodu kada je neko zlostavljac

nece biti bolje, nego samo gore. dokaze za to daju ti zene na ovoj temi od vise stotina stranica.
naravno da nisi savrsena, niko od nas to nije.
no to ne opravdava modrice koje sada nosis na rukama.
i ne treba te biti stid, nisi ti nista kriva!
trebala bi obuci majicu sa kratkim rukavima i kada te neko pita sta je to lijepo reci "da to mi je napravio ivan, ili kako se vec zove, i sada vise nismo zajedno"!
draga curice nije to (tvoja) sramota!
da smo vise otvoreniji o zlostavljanju unutar familije i veza zlostavljanja bi bilo manje.
nemas zivotno iskustvo i mislis da ga volis a ne volis ga vec si se nasla u jednom bolesnom odnosu koji si pobrkala sa normalnom ljubavnom vezom.


ps, sta bi savjetovala sestri da se nadje u takvoj situaciji
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom