Pogledaj jedan post
Old 21.01.2014., 13:56   #35
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Kao prvo, i ovdje je već pisalo da kemoterapija ne služi izlječenju, nego eventualno produženju života. Medicina nema lijek za rak. Nakon kirurškog zahvata rak se obično brže širi.
Hoćeš reći, lužnatost djeluje na smanjenje raka? Zar nije to onda dobar put liječenja? Znaš li da tumor tretiran sodom nikada neće rasti?
Ne mogu objasniti konkretne biokemijske mehanizme, nije mi struka. Znam samo ono sto sam o tome citao, a sto je i bat rekao - da je djelotvornost ogranicena na primarni tumor, ne rjesava ga bas samo tako u potpunosti te ne djeluje na metastaze. Tesko da bi se onda njega moglo nazvati lijekom, a ne zaljecivanjem i time razlikovati od kemoterapije sa time da je upitna djelotvornost necega sto ne djeluje na metastaze posto se vjerojatno vecina tumora uhvacenih u fazi prije metastaziranja moze sa relativno visokom uspjesnoscu ionako lijeciti. No to samo pretpostavljam, ne znam.

Na osnovu cega tvrdis da se brze siri nakon zahvata? Posebno ako se radi o tim ranim fazama? Ima li neko istrazivanje koje to potvrdjuje ili stvaras korelaciju izmedju ljecenja i brzeg razvoja tumora koja moze biti jednostavno prirodom same bolesti i neovisno o zahvatima?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom