Pogledaj jedan post
Old 16.12.2016., 16:48   #190
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Tko nije u sustavu ne zna kako je u sustavu. Tko nije bio na Mitnici, ne zna kako je bilo na Mitnici. Tko nije doživio smrt djeteta, ne može znati kako je doživjeti smrt djeteta. Tko nije vidio učenike naših škola na djelu, tj. u svoj svojoj raskoši neznanja, bezobrazluka i blažene nezainteresiranosti ne zna o tome pravu istinu.
Radim u provinciji, u osnovnoj školi i potpisujem svako slovo što je napisala forumašica Mad Hatter.
Svaka joj čast.

Apsolutno me zaboli kako je u sustavu, da sustav valja, ne bih ni razmišljao kako je, i zašto je tako, a ovako kad znam da će moje dijete jednog dana ići u školu, i da će mu netko s ove teme predavati prođe me jeza, a ja imam izbora šutjeti ili se buniti i time navlačiti bijes na svoje dijete, jer tko sam ja da se bunim protiv kralja Sustava i kraljice Nastavnice?

Kao što sam rekao par postova ranije, ni zatvorenici nemaju interesa za biti u zatvoru, ali moraju biti tamo jer je takav sustav, a netko i kao čuvar treba zaraditi plaću. Ako nekog smatrate za zatvorenika i svog taoca koji je tu zbog otkupnine i tako se i ponašate prema njemu, zašto se čudite kad se on zbilja počne tako ponašati?
JohnDoe-25 is offline  
Odgovori s citatom