Pogledaj jedan post
Old 18.12.2011., 13:59   #12
Quote:
Helou Kiti kaže: Pogledaj post
Imam i ja jedno pitanje, bila sam jučer kod gin i imam gljivice, rekla da plimycol vaginalete stavljam tri večeri zaredom, a još tri vaginalete po jednu nakon svake menstruacije, a za dragog krema. eh sad, to mi je sve jasno, aliiii u ljekarni kad sam sve to išla podignut na recept sam dobila i dvije kreme plimycol i sad mi nije jasno, trebam li se i ja mazati time? inače već sam razmišljala promijeniti gin jer dosta govori tiho i nerazgovjetno i već mi je neugodno svaki je put pitat da mi ponovi proces terapije pošto to izblebeta brzo i sebi u bradu tek u ponedjeljak je mogu nazvat pošto je petak navečer, pa ako netko ima neki pametan savjet ili je dobio sličnu terapiju pa mi zna reći, super
trebaš se mazati s time, bar ja tako mislim, jer moja je prijateljica isto dobila kreme uz te tablete, i s time se mora dolje mazati, sad neki dobiju, neki ne.. :/ al nije mi ništ spomenula da joj se i dečko mora koristiti tim kremama.
ja sam danas prestala s tim tabletama, i često mi krv ide, tako da nadam se da je to od tih kontr. pilula
sooKie212 is offline  
Odgovori s citatom