Pogledaj jedan post
Old 15.01.2011., 00:56   #968
evo da i ja podijelim s vama svoju tragediju : pred 2 dana vadila sam lijevi donji umnjak morala sam jer je stajao vodoravno i maksilofacijalni kirurg i zubarica su mi rekli da ce mi sve donje zubice poremetit .. i tako idem ja u susacku bolnicu kod doktora cerovica i naravno cekam 2 h da dodem na red iako sam dosla na vrijeme kad su prozvali moje ime napokon, nisam bila jako uzrujana i posjeli me na stolicu, i jos sam bila ok ,medjutim kad je sestra donjela ogromnu zelenu krpu i prekrila me cijelu s njom da mi se samo njuskica vidjela znala sam da cu naj... doktor jos nije ni dosao a ja sam izgovorila oce nas i zdravo marija par puta i molila boga da me postedi .nakon sta me doktor upitao veselo ocemo ga izvadit ja sam vec pocela ispod te plahte plakati a nogice i rukice su mi se tresle ko u filmu ,doktor je smao promrljao : jako nam je uplasena ! i krenuo s poslom,,prvo je dao inekciju anestetika a nakon toga skalpelom prerezao meso da dode do njega a ja sam vec tada htjela .tad je busilicom valjda rezao kost ili zub ne znam jer sma samo zvuk cula i nakon toga krenuo po malog gada ,pridrzavajuci mi sa rukom celjust ( da ne pukne ) cupao ga je van a ja sam u grcu otezavala posao ne dajuci se, jer sam mislila slomit ce mi vilicu kako je podemonio oko tog zuba .no on me tjesio da mi on drzi vilicu i da s enece slomit .ja sam tada od silnog tresenje i suza od straha pala u nesvjest taman kad ga je iscupao i tad sam ugledala svoje noge u zraku i sestru kako me drzi za ruku ,vidjevsi njega kako prilazi s iglom i koncem i znajuci da je gotovo pribrala sam se i izdrzala jos i to .kada sma dosla doma stavljala sam obloge al svejedno sam natekla imala sam malu tenisku loptu u obrazu eto te velicine . prije nego sam slkinula uopce jaknu vec sam pila za bolove tako da je trebalo bit sve ok .uz minimalno uzimanje tableta ali natecenost prosao je i prvi i drugi dan a mene nije bas bolilo sve do juttros kad sam okusila pakao ( u medjuvremenu sam pljuvala krv) .bolovi me u 7 h ujutro probudili a iako sam uzela 2 nalgesina forte od 550 mg bol nije prestajala . htijela sam se ali decko nije dao .cijeli dan uz obloge mi je tako i maloprje odlucila ici na hitnu jer nisam vise mogla ,tamo su konstatirali da mi se zakompliciralo jer je hrana ( ona zgnjecena banana jer sma sam to 3 dana jela )oko savova skupila i inficirala ranu i da sam pod upalom i da trebam antibiotik .nakon sta sam danas popila 5 nalgesina u 15 sati a dozvoljeno je max 3 u 24 h bol ne prestaje sve do maloprije kad sse mrvicu smirilo sad sam popila prvi antibiotik i ispirem cajem od kadulje te molim boga da ne zaboli opet da mogu .za par dana vadim savove valjda ce se poboljsati do tada ..sve u svemu horor a jesam li spomenula da moram i drugog donjeg vadit
lady lavander is offline  
Odgovori s citatom