Pogledaj jedan post
Old 12.10.2012., 19:39   #3
Quote:
54321012345 kaže: Pogledaj post
Danas sam vozio novi Ceed 1.6 crdi 128 KS.. Ovjes je veliki napredak u odnosu na stari ceed i hyundai i30 kakav vozim (bilo je i vrijeme), mjenjač, kvačilo isto puno bolji i sa time sam dosta zadovoljan. Iako mi ovaj motor nije niti u jednoj kombinaciji, pomalo me je razočarao. Kad sam ga hladnog upalio, jasno je proizvodio ona hrapavi brektavo-traktorsko dizelski zvuk, kad se ugrijao je bilo sve ok, ali ovaj motor u ceedu je glasniji nego 1.4 CRDI u Riu kojeg sam vozio nedavno i nisam to očekivao. A ono što sam još manje očekivao je to da ja nisam osjetio tih skoro 130 dizelsikh konja niti NM, odnosno Ceed sa ovim motorom ne ide ništa bolje od Ria sa 1.4 CRDI 90 KS + motor u Ceedu bučniji. Čudno, iako je ustvari taj motor dobar i ima snage i nije bučan, ali Rio 1.4 crdi je postavio visoke kriterije i taj motor ustvari mi ulazi u kombinaciju za Ceed.. Sve u svemu jako dobar auto, udobnost i kvaliteta vožnje veliko poboljšanje u odnosu na predhodnika.. Juhu..

I da svi oni koji tvrde da je stari ceed/i30 udoban auto, neka provozaju novi po istim cestama gdje voze stari pa neka usporede..
A nisi mi vjerovao kada sam opisivao kakav je novi i30 još u svibnju , a takav je i novi ceed.
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom