Pogledaj jedan post
Old 22.03.2008., 16:28   #11
Quote:
asusko kaže: Pogledaj post
Haaski sud je utvrdio da je preko 150 Srba ubijeno prije pocetka rata u Vukovaru.
Koliko je zlocinaca odgovaralo zbog toga? Nijedan.

http://www.glas-javnosti.co.yu/clana...skim-zlocinima ...
Koja propagandna tema, koje lazi u toj temi? Umjesto sto meni writerBlaBla daje kaznene poene za nekakvo trollanje tamo gdje ga nema, trebao bi pozatvarati sve ove srpske gluposti u kojima ima toliko lazi da razmisljam da se odselim na glavnu politiku i da ovdje vise ne brijem u opste o politici.

Pa ljudi molim vas, hocemo li dozvoljavati da se prenose srpske propagandne lazi sa bombasticnim naslovom da je sud u Hagu utvrdio da je ubijeno 150 Srba u Vukovaru prije rata, a ovamo link ide na srpsku propagandnu masinu kojom rukovodi odijel za lazi i propagandnu srpske obavijestajne sluzbe BIA?

Pa molim vas ljudi, ex YU forum je pun ovakvih splacina i na njemu barem ima pet takvih tema sa takvim glupostima gdje autori tih tema namjerno i ocigledno lazu i vrse propagandu zasnovanu na cistoj lazi. Cudi sto moderatori ne vide te drske lazi.

Stvarno ovaj forum je postao splacina puna moravske propagande i drskih i bezobraznih lazi i bombasticnih i laznih naslova. Ovo se vise ne isplati ni demantirati.

Evo ja sam Bosnjak i sa punim pravom zahtjevam da se ove splacine o Vukovaru ne zatvore, nego brisu. Nazalost ovakvih tema ne samo o Vukovaru ovdje ima tona i moderatori nista ne cine da se one sklone.

Pa dobro hoce ovaj forum funkcionisati po Kostunicinim ili Djoginim standardima ili ce moderatori gledati da li je neka tema u skladu sa naslovom, da li je sadrzaj pocetnog posta zasnovan na totalnoj lazi i propagandi ili ne?
MLS is offline