Pogledaj jedan post
Old 18.09.2017., 17:40   #78
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Ne kršim ja nikakve zakone Koka - ja smatram da su oni loši i to ih je jako puno loših - zbog toga želim ići na referendum i mijenjati loše zakone - i s obzirom da sam legalist za razliku od vas koji ste jako zabrinuti za kršenje zakona, prihvatit ću bilo kakvu odluku koju Hr građani donesu na ref. sviđala mi se ili ne. Na kraju krajeva što ste se toliko uzrujali, govorimo o ekonomskim referendumima i promjeni izbornog sustava - ne bi da je ref. pitanje jeste li za Hitlera. Umjesto da lijepo pođeš i glasaš ili ne - upireš s destrukcijom da se spriječe referendumi - je li možda radiš na ustavnom sudu? tako i oni isto rade pod krinkom brige za državu i ustav HR.
Ja se upirem da spriječim referendum????
Ono malo si se najeo ludih gljiva ....
Imali smo izbore dva puta u zadnjih dvije godine i građani su rekli svoje i smatram da referendum samo zato kaj nekome ne paše rezultat tih izbora nema baš nikakvog smisla...
I još kad taj referendum zagovara neko ko nemre skupiti 1% na izborima problem je još veći...
Pazi klaun Pernar bez neke stranačke potpore ima 5-6 zastupnika a Markićka uz svu podršku crkve i svih ostalih nemre ni do jednog zastupnika...
Nema tog izbornog zakona koji bu promjenio tu činjenicu...
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom