Pogledaj jedan post
Old 22.03.2012., 09:53   #4161
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Heh, meni obrnuto. Jako sam bila zadovoljna njihovom povučenom kremom za osjetljivu kožu, no najzad sam ipak odustala, jer za te cijene ipak očekujem više, a mazalice za tijelo - užas. Moguće je da je prebogata, s tim da se to perutanje nastavi satima kasnije, već kad očekujem da je odjeća "popila" kremu. Ali, zaista može biti da je to prejako za moju kožu.

Njihove kreme za ruke se više ne usuđujem ni pipnut koliko su me u par navrata isušile. Mada, da, sve je to individualno.
Meni je njihova krema s 25%karite maslaca najbolja stvar koju sam u zivotu probala, traje mi vec cijelu vjecnost i kad se potrosi, kupujem je odmah. Nema te kreme koja bi meni trajala ako se recimo namazem navecer nakon tusiranja pa da mi koza ujutro jos bude meka i nahranjena. Strahovito suha mi je koza po rukama i nogama . Ova krema, to je nesto nevjerojatno.


S druge strane, njihove kreme za ruke mi samo ekstaticno divno mirisu efektt- nikakav. Nisam probala jedinu onu obicnu sa karite maslacom.
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline