Tema: Kundalini
Pogledaj jedan post
Old 04.09.2004., 15:58   #10
Quote:
delija kaže:
(Nastavak)
Za one koji ne znaju ništa o Kundalini evo jedan prevod od prevodioca Damira Poštića o toj “mističnoj sili”, koju je veoma dobro opisao G. L. Paulson veliki poznavalac duhovnosti:
bok!
hvala na odgovoru.htjela bih te samo ispraviti da se radi o autorici (genevieve lewis paulson),a ne autoru citala sam njenu knjigu "kundalini i cakre". knjiga je ednostavna i razumljiva i u njoj su takoder navedene neke tehnike budenja kundalini energije.


Quote:
Prema tome, u slučaju Kundulini buđenja je najbolje da prođe kroz ono što mora da prođe (jer proći će) ali pod paskom svojih najbližih (koji moraju naći razumjevanje za stanje kroz koje ta osoba prolazi) kao i pod paskom psihologa ili psihijatra (koji bi se ipak trebao malo više posvetiti proučavanju energija koje se odražavaju u osobi koja svojom Inteligencijom u svakodnevnom saobraćaju s ljudima pokazuje da NIJE LUDA – već da prolazi kroz Prosvjećivanje intelekta).
teta paulson upozorava da je najbolje raditi sa kvalificranim uciteljem kundalini jer je riskantno za zdravlje ucenika.

upravo me ovakve stvari i zbunjuju! netko pise jedno,netko nesto drugo...zato sam molila konkretna iskustva, mozda sa nekim tradicionalnim metodama.
hvala!
 
Odgovori s citatom