Pogledaj jedan post
Old 29.07.2007., 00:18   #8
Sa Srbima ne...
Ne znam zašto toliko potcjenjujemo strani nogomet.Hazar se naprimjer taktički branio kao da se radi o klubu iz liga petice.Slično kao Auxere prošle godine.Svi igrači stoje u rasporedu na točno određenim udaljenostima jedni od drugih u gustom rasporedu,a naši kojekuda.To je posljedica igranja neizazovnih utakmica i trenerske mekoće...
Nikako više ne ići po nekakvim varošima da nam lome kosti i prije nego utakmica počne,ali ne znam zašto biti protiv lige sa Austrijancima,Mađarima,Česima,Slovencima i Bih...
Bilo bi više gledatelja...
Sve da utakmice i ne bi bile kvalitetne,a bi, bile bi bar natjecateljske.Sigurno bi me zanimalo kako je Slaven prošao naprimjer u Sarajevu,Dinamo protiv Red bulla,Hajduk protiv Sparte...
Ta liga bi svakako bila kvalifikacijska za evropske kupove i svaki savez bi imao pravo istupiti iz te lige na kraju svake godine...
Pošto bi se koeficijenti zemalja zbrajali skoro pola lige(recimo 7 od 18 klubova) bi se plasiralo u evropske kupove...Za ispadanje bi se uspoređivao samo sa klubovima iz svoje zemlje...
Postojali bi i koeficijenti za samu ligu za svaku zemlju pa bi broj sudionika iz svake zemlje bio promjenjiv...To bi svaku utakmicu učinilo važnom...
Navijao bi za svoja četri kluba,a i oni koliko god bi bili jedni protiv drugih ipak bi puhali u isti rog zbog zajedničkog koeficijenta.Prva HNL bi u tom slučaju bila natjecanje za popunu te lige...
Zadnji je tren da se hvata vlak sa Zapadnom Evropom jer ovako samo tapkamo u mjestu...
mizuzul is offline