Pogledaj jedan post
Old 18.12.2009., 02:06   #8
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu ...

znači mi imam vodilo bitku oko iseljenja već eto osmu godinu ... dan nakon moga posta trebala je biti održana glavna rasprava ... još je naša odvjetnica zvala da pita da li će se sudac pojaviti, rečeno joj je da će doći ... naravno, nije došao ... već nam je svima puna kapa svega jer spor traje toliko koliko traje samo zato jer se sudac ne pojavljuje na zakazanim ročištima i nikome ništa !!!

narano, odjevtnik taži svoju naknadu za dolazak na ročište (istina manju nego da je ono i održano) ali mi plaćamo nešto (plus xy drugih stvari) za što i na što uopće nemamo utjecaja ....

u svezi te naknade ... naša odvjetnica je napisala i poslala taj neki zahtjev još u proljeće ( kad se sudac isto nije pojavio ) ... koliko traje "obrada" i o kojim ciframa je riječ?
ma nas je pravosudni sistem sprdancija... imamo vise sudaca/sudova po glavi stanovnika nego vecina zapadnoeuropskih zemalja, a nas je sistem "prenatrpan". ovo nisam ni znao da se suci ne pojavljuju. mislio samo da si uzimaju vremena, a ono... jedina pozitivna stvar da nismo amerika sto se pravosudja tice
robihr is offline