Pogledaj jedan post
Old 02.03.2004., 22:44   #6
Quote:
Zimske Radosti kaže:
- Ima li tamo i neke pitomije zabave? Ili su uglavnom samo vratolomije?

- Može li se tamo nešto i pojesti? Moja "proročanska vizija" Talijana je ovakva: ne smiješ ponijeti ništa svoje hrane u Gardaland, a ono što ti oni nude je jedno 20 puta skuplje nego vani, a sigurno se i čeka na jelo sat-dva... A onda dobiješ neki mikroskopski hot-dog...

- Može li se izaći i ponovo ući unutra u park?
- Je li točna moja druga "vizija": parking auta kilometar daleko od uaznih vrata, a i kad uđes, još do prve atrakcije imaš 5 minuta hodanja? (Tako je nekako u Eurodisneylandu Paris.)

- Što vam je bilo najuzbudljivije, a da nije "kaskadersko"?
- Kakve bi mogla biti gužva oko 10.6.-15.6.???
- Što ima u tom delfinarijumu?

bila sam jednom prije nekih 4 godine tak da su se neke stvari mozda i izmijenile al svejedno...

imaš i ultra pitome zabave i ultra vratolomije (vec spomenuti blue tornado)... otprilike ti treba cijeli dan da obiđeš sve al ako cekaš u redovima onda baš i ne, tako da je nabolje si promotriš kartu i odlucit kaj zeliš probat a ostalo ak ti ostane vremena

kaj se tice hrane... sjecam se da smo mi imali sendvice u ruksacima.. ima nekoliko restorana tematski uređenih al nije neka posebna hrana.. onak dovoljno da ne umreš od gladi ...

sad me podsjetilo to sa ruksacima... na neke voznje te ne puštaju sa stvarima tak da imaš na umu da nekom to mozeš ostavit na cuvanje... mi smo ostavljali ruksake uz ograde i svašta, nitko nam nije uzeo al ne bih baš preporucila

parking je kolko se sjecam ogromni blizu ulaza, i kad uđeš relativno je blizu i prva voznja, nije gardaland ipak tak velik.. ono kad dođeš cini ti se da si u neko selo došo i onda vidiš zelenu zivicu i nutra je gardaland...

u delfinarijumu su predstave s delfinima... mislim da imaju 2-3 dnevno tak da na pocetku si provjeriš u kolko su sati da se znaš ravnat

hm kaj je uzbudljivo a da nije kaskadersko.. imaš skorz na pocetku kao neke okrugle brodiće i voziš se po vodi i malko se nešto ljulja... velika je šansa da izađeš mokar... nas je bilo oko 10 i mi smo se razdovojili na 2 grupe.. strašljivaca i obozavatelja blue tornada... tak da meni npr frendica pricala kak je njoj bilo uzbudljivo na nekoj gusjenici kaj ide 2 metra od tla i malo se nagne sad sam se sjetila.. išli smo svi skupa na neko čudo šta te digne jako visoko i onda se premješta lijevo desno... ono osjecaj je uzbudljiv jer si dosta visoko i sjediš ko na klupicama, ne u svojoj stolici samo imaš šipku ispred sebe da se primiš... dakle nije opasno al zbog tog šta nisi zavezan pa stalno kliziš ti se cini uzbudljivo ... i zanimljivo mi je bilo malo se provozat vlakicem koji okruzi cijeli park... postavljen je na visoke tracnice tak da ono promatraš cijelu panoramu gardalanda...

mislim da je 6 mjesec dosta dobar izbor jer nema još tolko puno rulje a opet dovoljno je toplo da ne moraš teglit jaknu i brinut se ak se malo smociš na kojoj vodenoj voznji
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom