Tema: Spirala
Pogledaj jedan post
Old 18.11.2005., 11:21   #18
myrena

jucer sam bila kod jednog privatnika kod kojeg idem jednom god na kontrolu jer je stvarno super. kako sam rodila prije god dana i ne namjeravam bar 3 god ostat trudna a jos dojim i ne mogu pit tablete preporucio mi je MYRENU. to ti je slicno spirali. ali nesto fenomenalno, po njegovom misljenju. veli da je "ugradio" stotinjak do sad i da nema nezadovoljnih! kosta ti 1650 kuna, traje 5 godina. ako racunas tablete ili kondome ispada da ti se vec za cca 2 godine i vise nego isplati. prakticki je najsigurnija ak sam dobro shvatila jer je u postocima gledano 0,2% mogucnost trudnoce, teoretski.
klasicna spirala kosta 400 kn, i nije bas sigurna ukoliko se pomakne, dok myrena ako se i pomakne stiti. menge ti s njom postanu jako slabe a jajnici rade normalno, cak se moze desiti da i nemas mengu vise ali napominjem da jajnici normalno rade. dok evo veli sa klasicnom spiralom menge obicno budu jace i obilnije. pokazao mi je spiralu - ajme ne bi to stavila u sebe! komad bakra! meni zgleda bolno. myrena je od neke plastike ko ili spuzve,tak nekaj.
svejedno, ja je namjeravam dat stavit, pa bi voljela ako ima koja zena da mi kaze ako ima to u sebi iz svog vlastitog iskustva jer meni ginic veli da je to nesto najbolje kaj postoji.
i da, nema nuspojava - hormoni djeluju lokalno unutar maternice tako da nema utjecaja u mom slucaju na dojenje jer zanemariva kolicina ulazi u krv.
eto
bblondie is offline  
Odgovori s citatom