Pogledaj jedan post
Old 12.10.2006., 16:44   #16
Quote:
shila0001 kaže:
pozdrav svima
imam ulcerozni kolitis ve 2godine,otkad je otkriveno o cemu je rijec. svaki dan uzimam tablete ali i unatoc njima se pojavljuje 1-2 godisnje i to mi stvara dosta velike probleme i ogranicava me u mnogim stvarima.molim da mi se jave ljudi koji imaju iste probleme i da mi kazu da li postoji neko alternativno rjesenje,neke biljne terapije ili bilo sta sto bi pomoglo.pomagajte!!!
Pazi sto zelis Naime, nedavno je bila ona emisija na TV "Body snatchers" (ne sjecam se vise kak je bio nas naziv) u kojoj je jedna zena isto imala ul.kolitis, i to dosta ozbiljan i jak, i trebala je ici na operaciju. Medjutim!
Taj neki doktor ju je pitao da li je spremna na jednu malo alternativniju metodu, tada jos i dosta experimentalnu. Ona kaze "moze".
I paf! Svaki tjedan je pila licinke glista/crva/kaj vec koje su u crijevima zivjele i ispustale neki spoj koji je izlijecio crijeva i upale i krvarenja i sve. Zena poslije skakuce ko zeko
No dobro..... Nekak sumnjam da toga ima kod nas, ali to mi je prvo palo na pamet. U svakom slucaju, nadam se da ces se sto prije oporaviti i ozdraviti
Drz se!
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom