Pogledaj jedan post
Old 07.04.2011., 23:14   #39
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ja sam govorio dugoročno, bilo kakav plus na godišnjoj razini, ili dulje.

ono što si opisao s realom, ako imaš 1,55 i 1,40 naravno, tražit ćeš 1,55. ali ako ti misliš da je realno 1,8, a par nigdje nije preko 1,6, a vjeruješ u njega, što tada?

osobno, znam tražiti po kvotama, ali opet gledam što dobivam za to.


malo sam te krivo shvatio prvi put, razumio sam da value vrijedi uzeti svakako, a ne da je on samo jedna od varijabli.






edit: dosta sam orijentiran na live klađenje na utakmice s pasivnijim rezultatima(sa 2-3 gola u 70+ minuta). koliko je pametno(dugoročno) ubaciti osjećaj za prolaz ispred valuea?

i koji bi realni koeficijent bio da npr nakon 75. minute neće pasti gol? meni kvote većinom izgledaju nezamislivo velike
Da ti odmah odgovorim za live klađenje , na live klađenju je puno teže dugoročno napraviti profit nego na običnom klađenju, dakle vrlo oprezno sa tim, iako da se razumijemo i tu se moze napraviti značajan profit ali treba iskustva te moj savjet je ta igraš za male cifre novac sve dok se neuhodaš te pratiti svoju statistiku +/- , + trebaš imati otvorene racune svakako na betfairu pogotovo za nogomet uzivo , ibc bet zbog najnize marže + bet365 , ta tri racuna svakako ako se zelis ozbiljno baviti live klađenjem.
bullet76 is offline  
Odgovori s citatom