Pogledaj jedan post
Old 19.12.2011., 15:48   #94
Svaki sistem je dobar, ako je dobitan

Ovaj sistem je ajmo reći, narodni listić podjeljen na više listića. Pa ajmo reći da je otprilike ista zarada. Dakle narodni @ 8 ili 3 listića @ 2.
Kao što sam rekao gore ovako igram u zadnje vrime, u plusu sam, pa sam možda zasljepljen tim dobicima, pa ovaj sistem proglašavam trenutno najbolji (za moj stil igre). I vidim da konstantno ponavljate 4 listića, 4 puta ulaganje. Kod mene je 3 (nije puno manje, ali veće su šanse da ću zatvoriti seriju). Kažem, dok ide ovako, ja ću se kladiti na taj način. Bilo bi neozbiljno da ja sad zagovaram ovaj stil kao najbolji i vrhunski, al trenutno ide...
Prema mom mišljenju najbolje je igrati singl. Al to ne prakticiram iz nekoliko razloga.
1. Mućko sam đubre koje se hoće preko noći obogatiti, pa pokušavam neke sistem koje bi mi donijeli veći novac u kraće vrijeme. Iako je dugoročno ovaj sistem propast u odnosu na singl.
2. Banka mi nije prevelika, pa bi mi i ulozi i dobici na singl bili mali i ne baš motivirajući (iz istog razloga kao i prva točka)

Dakle, ja shvaćam da ja još nisam p od profi kladioničara, i da činim grešku koju čine svi. Želio bi se "obogatit" preko noći. Iz razloga što mislim da je lakše pogoditi 3 listića s kvotom 2 u nizu nego jedan od 8 igram ovaj sistem.

I da ponovim velebnu misao s početka:
Svaki sistem je dobar, ako je dobitan

I još sam mislio nešto pametno reći, al jebi ga zaboravio sam šta sam mislio reći
Dark-passenger is offline  
Odgovori s citatom