Pogledaj jedan post
Old 14.08.2017., 14:26   #2792
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Subbs ? Stup ? Stubb?
Još tome znanstvenik ? Gdje ? U Zanzibaru ?

Istina je da je ne samo ružno nego je i jadno tako komentirati bilo koju osobu koja ima sličnu situaciju.
To je tip iz one strančice Zagreb je naš ? Bome krasno.
Ovaj primitivan, nekulturan, jadan komentar i egotriping te osobe ( divite mi se, divite se kakav sem ja antifa-udarnik ) ne znam jel treba komentirati. Dno dna od komentara. Kao i komentari nekih drugih, samo zato jer je nadbiskup završio u bolnici.
I to napiše evropejac kakti osviješteni.Baš.
Nu ti neoliberalizma, tolerancije i kulture.
Ne moraš biti vjernik, možeš zamjerati Crkvi i svećenstvu svašta ali željeti nekome smrt tako vulgarnim riječima... ispod svake razine.
Baš mi drago da je dao ostavku. Mense čini da su ga šutnuli van pa je možda izabrao manje grdu opciju. Ma kaj bilo, baš mi drago.Praf mu budi !



Nije kršćanski znam ali i to me baš briga.

Pitam se samo, jel bi se ljudi zlurado cerekali kada bi ovaj sa čudnim zubima to isto komentirao za njihovog bolesnog člana obitelji. Za majku ili oca.
Tak su neki ljudi bedasti da ni ne znaju koliko su bedasti

Mi ćemo vjernici moliti za nadbiskupovo zdravlje, kao i za zdravlje svih građana a evo ja bum dodatno molila, da Bog prosvijetli pamet svima koji tako besćutno i zlo komentiraju nečiji zdravstveni problem ili situaciju.

Također želim svima onima, šumarski neoliberalnim i "tolerantnim", nek im Stvoritelj hitne odozgora ne ciglu, nego Bonton i još priručnik Osnove vjerske tolerancije for dummies. Neki su zbilja fest zatucani i neupućeni.



Tak. I onda tvrde da su vjernici netolerantni !

Eto, sve si rekla. Zato dobri ljudi trebaju otići iz Katoličke Crkve, jer tu Boga nema.
konjokradica is offline