Pogledaj jedan post
Old 08.10.2017., 16:09   #3955
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
David Icke nije vrijedan spomena na ovom PDF-u, ali ipak ću ga spomenuti iz jednog zanimljivog razloga:

https://www.24sata.hr/lifestyle/besp...ristimo-527893

razlog zašto ga uopće spominjem je slijedeći - ta kreatura uopće nije nikakav teoretičar zavjera nego zamagljivač stvarnih zavjera. Sustavno radi na tome da sam sebe izvrne ruglu i da kod svakog razumnog čovjeka s barem 3 razreda škole obezvrijedi sve što govori i sve što napiše. reptili, svemirci, truć-srać.

U čemu je problem? U tome što kod ljudi izaziva gnušanje pa i stvari koje (možda) zaista jesu istinite, a tiču se političkih urota, također izvrće na ruglo. Icke je vrhunski prevarant, ali ako ikome služi (po meni sasvim namjerno), služi onima koje bi netko ozbiljniji razotkrio. Kad netko iz npr. američke obavještajne zajednice popizdi pa objavi stvari koje nisu za objavljivanje - ako o tome piše i David Icke (a piše), onda tema postane bezvrijedna i predmet sprdnje - "Hej, NSA je financirala svrgavanje vlade u svinjojebistanu, ali hej - to je sve pod kontrolom engleske kraljice koja je reptil".

Dakle, Icke je vrhunski zamagljivač, a nipošto luđak. I ne treba ga se kloniti zato što piše nebuloze, nego zato što zamagljuje stvarne "teorije zavjere". Da je on bio aktivan u vrijeme Nixona, možda ne bi ni bilo afere watergate

No, to je samo moje mišljenje, a znamo da svatko ima šupak i mišljenje.
A Alex Jones?
Torrio888 is offline  
Odgovori s citatom