Pogledaj jedan post
Old 14.11.2017., 12:40   #60
Autore, nisi lud, ali iz nekog razloga pužeš pod njenim nogama i očito ne cijeniš sebe kad se daš tako zajebavat.

S obzirom da si obiteljski čovjek, imaš stabilan i dobro plaćen posao i sudjeluješ ravnopravno u odgoju djece, visoko si na ljestvici poželjnosti u Hrvatica.

Zašto si oženio i napravio djecu sa ženom koja je emocionalno na razini 16-godišnje nedojebane šiparice koja ah gleda kako si paše horoskopski s likom s kojim te namjerava prevariti, koja nema nikakvu želju se profesionalno ostvariti, laže te i mulja to je samo tebi znano.
Jedino objašnjenje koje mi pada na pamet je da ženska bolje izgleda nego ti, pa smatraš da je OK da gutneš svaki dan.
Nemoj mi samo reći zato što piše s djecom zadaće i uz njih je dok su bolesni.

Nikad neću skužit zašto hrpa kvalitetnih, odgovornih ljudi vuče uz sebe ovakav balast u vidu nezrelog partnera. Neki mazohizam valjda.

I još jedna stvar - nije mi jasna tvoja formulacija iz prvog posta "taman zarađujem da ona ne mora raditi".
Zakaj bi tvoja ok primanja implicirala da ona ne treba raditi? Zar ona nema nikakvu želju imati posao i svoj novac?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc

Zadnje uređivanje cajna_mjesavina : 14.11.2017. at 12:51.
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom