Pogledaj jedan post
Old 30.11.2009., 14:09   #1006
Željko. 04

Ovo sam izdvojila sa stranice :
http://vau-mjau.0forum.biz/mali-vau-...e-pasa-t30.htm

1.najčešće se šverceri prepoznaju po oglasima u novinama tipa "prodajem sve pasmine, svih starosti i svih uzrasta"

2.slijedece je da nemaju adresu,broj telefona,vec mobitela,ako imaju e-mail,onda su to kratke adrese napravljene na hotmail-u

3"isporuke" pasa nece biti u svercerovom njegovom stanu ili sl.,vec na nekom javnom mjestu ili parkiralistu.

4.najcesce nemozete vidjeti majku,a kamoli oca ili je stene bez brace i sestara

5.Ako kupujete psa sa "rodovnicom", i taj dan preuzimate stene,svercer ce se izvlaciti"zaboravio sam rodovnik,odmah sutra cu vam ga poslati postom"

6.ako ipak kupite psa od nekog takvog, nakon kupnje se više NITKO ne javlja na broj mobitela kojeg ste ranije kontaktirali i dobijali svaki dan.

7.Nakon toga,stene je zarazeno ili saznate da je pas star manje od 8 tjedana.Takoder,stene zna biti jako bolesno(imati gliste jer nije ocisceno od parazita i nametnika,sto vam je svercer,prije rekao).Nazalost,to malo divno stvorenje moze i u vecini slucaja uginuti


Ja bi sto se tiće westija uvijek u nekog provjerenog uzela, i to obvezno iz uzgajivacnice, malo radije sacekati i skupit novce, jer poslije biste mogli vise potrositi u 5 dana na veterinare i lijekove nego na samog westija.

Ako vec uzimate stene bez papira, onda obavezno nadite nekoga u koga mozete otici i vidjeti i štence i roditelje, nekog na preporuku, obavezno vidjeti u kakvim su uvjetima te kako i sami roditelji izgledaju jer ako vam to ne dopustaju ili se izvlace onda sigurno nesto nije ok.
Nemojte nikako uzimati na "nevideno" te da Vam dostavljaju psa !!!
Max100 is offline  
Odgovori s citatom