Pogledaj jedan post
Old 15.08.2012., 21:36   #2
razumijem te ali ne mozes bas nista napraviti osim platiti ili se odseliti.
stan u kojem sam ja, ima nas 4 i voda dolazi cca 250kn, stan koji rentamo ima ih 3 i sad za 7 mjesec su dobili 400kn
i sad se pitate kako to. pa zgrada u kojoj sam ja je relativno mala, svi se poznajemo, i svi su prijavljeni i ocito nikome ne curi pipa ili vodokotlic.
drugi stan sa vecim iznosom vode je u puno vecoj zgradi gdje vjerojatno nisu prijavljeni svi stanari (manje ih je prijavljeno) i suvlasnici su bezobrazni i ne popravljaju svoje instalacije (slavine, wc kotlice itd i vjerojatno curi nekome).
jedno od "rijesenja" je postavljanje vodomjera za svaki stan (u starim zgradama redovito je to neizvedivo, a i samo se djelomicno placa po vlastitoj potrosnji) ili sazvati sastanak suvlasnika i pred svima procitati koliko je osoba prijavljeno po stanovima i objasniti problem pa ce se susjedi sami poceti prozivati i pokazivati na stvarno stanje o broju prijavljenih osoba. i predstavnik suvlasnika bi trebao (ako zeli i ako ga stanari puste u stan) pogledati svaku slavinu i vodokotlic i ukazati na problem
jones85 is offline  
Odgovori s citatom