Pogledaj jedan post
Old 16.08.2012., 12:12   #7
Quote:
redizajn kaže: Pogledaj post
Zašto su suvlasnici direktno zainteresirani za lažno umanjivanje? Misliš da bi recimo moj gazda bio zainteresiran za lažno umanjivanje u stanu u kojem sam trenutno ja da bi dolazili manji računi?

Ili si mislio na nešto drugo?
Ako ti plaćaš, kao podstanar, gazdu je baš briga. Znaju se čak gizdati pred drugim susjedima kako eto snose velik dio tereta vode, jer prijavljuju sve podstanare Vodovodu.

Ali ako gazda živi u stanu i sam plaća, ako ista osoba prijavljuje broj stanara i plaća račun za vodu, naravno da joj je u interesu da smulja manji broj grla.

Quote:
redizajn kaže: Pogledaj post
To znam, ista stvar je i s plinom. U biti, ovaj u vodovodu mi je rekao da je to njihova procjena, na što sam ja pitao - kakva je to procjena ako je prije dva mjeseca račun bio 250 kuna, a sad je 500?

On je nešto promrmljao, naravno, ništa nisam skužio
Eto, potpuno ista stvar kao plinara. Vjerojatno su "procijenili", a to uvijek rade "muški" nagore. Najbolje bi bilo s Predstavnikom otići do vodomjera, pogledati stvarno stanje, i dojaviti ga Vodovodu.

To obično radi Predstavnik, ali nije mu dužnost, može bilo tko...ali kad se baš nikome ne da, onda Vodovod "procijeni" pa sve kolektivno opali po džepu.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom