Pogledaj jedan post
Old 12.04.2013., 18:14   #251
Moj post je cin revoltiranosti prema poluistinitim, naivnim i senzacionalistickim novinskim clancima i nije upucen autoru osobno. Kada jos jednom pogledam, zaista izgleda neprimjereno i zato se ispricavam onima koji su se nasli uvrijedjeni.
Ponavljam, rijec je o osobnom sukobu odredjenih struktura unutar zdravstva. Tu se takodjer potencira huskanje na stomatologe i indirektno minorizira njihov rad (lopovi koji kradu jadni narod). Ja sam cisti privatnik i ovo me se osobno me tice, ali reagirati jednostavno moram. Ovime ispada da kompletna stomatologija postaje besplatna, u rangu Kube. Oprostite mi, ali to je zaista van pameti kada pogledate jadnu situaciju u zdravstvu i usporedno trosak stomatoloskih zahvata. Kada i ako to bude
Istina, postat cemo svjetska vijest. Za sada je sve po starom - odite u bilo koji dom zdravlja ili kod koncesionara pa provjerite.
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom